دفترچه یادداشت سیمی کوچک از ورقه های نسوز تولید شده است

دفترچه یادداشت سیمی کوچک با وزن اندازه‌گیری می‌شود، اما با توجه به اینکه سنگین‌تر بودن لزوماً بهتر نیست، واقعاً چیز زیادی به شما نمی‌گوید.

بهترین شرط، اگر واقعاً جدی هستید، این است که به فروشگاه بروید و سعی کنید با خودکاری که بیشتر استفاده می کنید، روی کاغذ بنویسید.

افراد مختلف بافت های مختلف کاغذ را ترجیح می دهند – رینرت آن را “دندان” می نامد – که توصیف عینی آن معیار ساده ای نیست.

با این حال، به طور کلی، مگر اینکه از یک خودکار استفاده کنید، نوت‌بوک‌هایی که توصیه می‌کنیم دندانی خواهند داشت که بیشتر مردم آن را خوشایند می‌دانند.

اگر از یک خودکار استفاده می‌کنید، هم Reinert و هم Hedley به Tomoe River (15 دلار) اشاره می‌کنند، یک شرکت ژاپنی که به خاطر کاغذ بسیار نازک و در عین حال

زیبا و محکم خود مشهور است. خشک شدن جوهر روی این کاغذ بیشتر طول می کشد، اما در صورت خشک شدن، دیدنی به نظر می رسد.

از نظر تعداد برگه هایی که می خواهید، این نیز می تواند متفاوت باشد. یک گزینه، اگر مطمئن نیستید، ممکن است یک سیستم صفحه قابل جابجایی باشد.

هدلی Arc را دوست دارد که در Staples (11 دلار به بالا) موجود است و به شما امکان می‌دهد صفحات را بر روی ستون دیسک مانند آن بردارید و جایگزین کنید.

توانایی جدا کردن کاغذ بدون پاره شدن، مانند یک دفترچه یادداشت مارپیچ، Arc را در میان نوت‌بوک‌ها ارزشمند می‌کند. و کاغذ بسیار با کیفیت تر و راحت تر از مثلاً یک پد قانونی با چسب سوراخ شده جدا می شود.

پوشش ها

یکی دیگر از انتخاب های اصلی که باید بین نوت بوک ها انجام دهید، بین جلدهای نرم و سخت است.

“در حالی که جلد سخت می تواند دوام بیشتری داشته باشد و همچنین سطح سفت تری را برای نوشتن بر روی دامن یا در حال حرکت فراهم کند، برخی از افراد یک دفترچه یادداشت با جلد نرم یا یک جلد انعطاف پذیرتر را ترجیح می دهند زیرا اغلب اجازه می دهد تا کتاب را از وسط تا کنید (غلتاندن جلد).

Reinert می‌گوید که یک نوت‌بوک با جلد نرم می‌تواند بسیار شخصی‌سازی شود و شکل جیب صاحبش را بگیرد. یک جلد سخت می تواند رسمی تر و حرفه ای تر به نظر برسد، اما این واقعاً به محیط دفتر شما بستگی دارد.