قیمت انواع گل گلدانی

قیمت فروش انواع گل گلدانی و آپارتمانی نظیر، کاکتوس، گل نرگس، لیلیوم و لاله و نیز نهال آن ها ، به عواملی نظیر سن، نوع و تازگی آن ها بستگی دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

هر گلی رنگ و بویی خاص دارد، استشمام و نیز دیدن آن ها، احساسی آرامش بخش به انسان می دهد. حتی حشرات مختلف نیز از گل و یا گیاهان مختلف موجود در طبیعت، به نفع خود و گاهاً انسان استفاده می کنند.
برای ایجاد فضایی لذت بخش و نیز آرامش بخش در خانه، محیط کار و یا آپارتمان خود، می توان انواع گل های گلدانی شیک را تهیه نمود و از دیدن آن ها لذت برد.

معرفی برخی از گل ها:

  • گیاه هوستا: منشأ اصلی آن سرزمین های شمال شرقی آسیا می باشد و 23 یا 24 نوع از این گیاه، تشخیص داده شده است. ساقه های آن زیرزمینی و ریشه های این گیاه زیبا، گوشتی می باشد.
  • استئوسپرموم: آفریقا سرزمین این گل می باشد. با وجود 50 نوع از آن در جهان، برخی از آن ها به عنوان گل های زینتی به کار می روند.
  • یاس رازقی: گیاهی که در طول سال همیشه سبز بوده و بیشتر در نواحی جنوب و جنوب شرقی آسیا، این گل دیده می شود. یاس خوشبو و زیبا می باشد و یکی از محبوب ترین ها در جهان می باشد. در این رسته از گلها می توان به گل محمدی نیز اشاره داشت.
  • داوودی: امروزه ارقام متعددی از آن به روش اصلاح نژادی در نقاط مختلف جهان تولید می شود. این گل به دلیل بوی خوب و نیز طیف رنگی وسیع، در گلدان و یا در باغچه کشت می شود.
  • شاه پسند: گلی زیبا، در رنگ های متعدد موجب شادابی و نشاط طبیعت می شود. بیشتر در فصل گرم مشاهده می شود.

اسامی بالا، تنها چندین مورد از گل های مناسب گلدانی بودند که قابلیت نگهداری در آپارتمان و منزل را دارند. قیمت گل های گلدانی مثل گل ارکیده، از سایت گیاهان به مشتریان عزیز اعلام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.